Sahibkarların ödəniş qəbulunu asanlaşdıran “United Payment” şirkəti yerli şirkətlərin sərgisində!
Bölgənin ilk və tək "Fintech As A Service" (yalnız bir inteqrasiya ilə çoxsaylı ödəniş həlləri) xidmət təminatçısı olan “United Payment” MMC, KOBİA və MARSOL-un təşkilatçılığı ilə keçirilən "Heydər Əliyev və Azərbaycan Sahibkarlığı" adlı yerli şirkətlərin tanıtım sərgisində iştirak edir.
“United Payment” şirkətinin sərgidə iştirakının əsas məqsədi, yerli şirkətlər ilə əlaqələr quraraq, ən müasir rəqəmsal ödəmə alətlərindən istfadə etmələrinə və onlayn ödənişlərdən faydalanaraq, müştəriləri üçün daha əlçatan olmalarına kömək göstərməkdir. Bununla da “United Payment” MMC olaraq ölkənin Rəqəmsal Ödəniş Strategiyasına və iqtisadiyyatın inkişafına töhfə verməkdir. Xidmətlər haqqında ətraflı buradan tanış ola bilərsiniz. Müraciət üçün: +99 (412) 488 0838, Email:[email protected]
Bu gün “Baku Crystal Hall”da İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) və “Marsol Group”un birgə təşkilatçılığı, “Kapital Bank”ın rəsmi tərəfdaşlığı ilə “Heydər Əliyev və Azərbaycan sahibkarlığı” mövzusunda yerli şirkətlərin sərgisi öz işinə başlayıb. Yerli şirkətlərin sərgisində 150-dən çox şirkətin məhsul və xidmətləri təqdim olunur, sahibkarlar arasında ikitərəfli görüşlər keçirilir. Sərgi 10 İyun tarixinədək (İyunun 10-u da daxil olmaqla) davam edəcək. Hər kəsi bu sərgiyə dəvətlidir.