Bakıda yeni açılmış butikin interyeri dildən-dilə dolaşır – YERLİ ŞİRKƏTDƏN MÖHTƏŞƏM MƏKAN
Bakıda yeni istifadəyə verilmiş “Albatros” butikinin daxili tərtibatı mağazaya gələnlər tərəfindən çox bəyənilir. Dildən-dilə dolaşan interyer tamamilə yerli “Konzept – interior solutions” şirkəti tərəfindən həyata keçirilib. “Konzept – interior solutions” şirkəti interyer həllərin reallaşması, istehsalı və dizaynında yüksək standartlar müəyyən edir(®) Sentyabrın əvvəlində Bakıda "JW Marriott Absheron" hotelində yeni ikimərtəbəli “Albatros” butiki açılıb. Butikin unikal atmosferini vurğulamaq üçün interyerini tərtib edilərkən, dizayner Alfan Kutval Valerio Olgiati və Zaha Hadid kimi memarların işlərindən ilhamlanıb. O, təkcə “Albatros”un yaradıcı yanaşması ilə deyil, həm də Bakının müasir memarlıq landşaftı ilə ahənglik təşkil edən məkan yaratmışdır.
Bütün ideyaları isə yerli “Konzept – interior solutions” şirkəti həyata keçirilib. Yerli istehsalçı olan şirkət “Emporium – Port Baku Mall”, “YOUNG – Port Baku Mall”, “Furrery – Port Baku Mall”, “Casamina”, “Paris Gallery”, “Royam Jewellery”, “Marina Rinaldi” kimi və daha çox məşhur Bakı butiklərinin interyer müəllifidir.
“Konzept – interior solutions” şirkəti aparıcı qlobal brendlərlə tez-tez əməkdaşlıq edir və elə bu səbəbdən şirkət müasir tərzin və ruhun əsas dəyərlərini və nəbzini yaxşı bilir.
“Konzept – interior solutions” şirkəti qürurla “Made in Azerbaijan” məhsul xəttini dəstəkləyir və eksteryer ilə interyer dizaynında yüksək standartlar müəyyən edir. Yüksək keyfiyyətli avadanlıqlara malik olan “Konzept – interior solutions” poladdan, misdən, şüşədən, misdən, qiymətli ağacdan müxtəlif növ furniturların istehsalında geniş imkanlara malikdir.
2009-cu ildən fəaliyyətə başladığı ilk gündən, milli və müasir ruhiyyəni özündə ehtiva edən “Konzept – interior solutions”, yüksək səviyyəli xarici şirkətlərlə rəqabət aparmağa layiq güclü yerli brend yaratmışdır.