Maserati Grecale Bakıda: Lüks avtomobillər dünyasında mükəmməllik və innovasiyanın təkamülü - FOTO
(®) Noyabrın əvvəlində Maserati şirkəti Ağ Şəhərdə yeni Grand Automotive Azerbaijan avtomobil butikini açaraq diqqəti lüks sinif avtomobillərin satışı və xidmətində cəmləşdirmişdir.
Artıq yeni açılan şourumda, adını eyni adlı Aralıq dənizi küləyinin şərəfinə almış Maserati Grecale krossoveri təqdim edilmişdir. Bu avtomobil, Maserati üçün səciyyəvi olan əsas xüsusiyyətlər - yüksək səmərəlilik, zəriflik və dəbdəbəni özündə birləşdirərək avtomobil sənayesində yeni bir dövrü təmsil edir.
Maserati Grecale sadəcə bir avtomobil deyil, eyni zamanda çılğınlıq və mükəmməllik nümunəsinə çevrilən sənət əsəridir. Avtomobilin interyeri bir neçə rəqəmsal displey - 12,3 düymlük TFT-displey və 12,3 və 8,8 düymlük iki mərkəzi displey daxil olmaqla innovativ dizaynla təqdim edilmişdir. Həmçinin sahibinin seçiminə uyğun olaraq üslubu dəyişdirə bilən rəqəmsal ağıllı saat da tətbiq olunmuşdur.
Grecale, Sonus Faber-in səs sistemi sayəsində özünəməxsus səsi ilə də fərqlənir, İtalyan səs sənətkarlığı isə hər səfərdə bənzərsiz bir səs təcrübəsi yaradır.
Avtomobil 300 və ya 330 at gücündə effektiv hibrid güc qurğusu və 530 at gücünə malik güclü Nettuno V6 mühərriki ilə təchiz olunmuşdur – bütün bunlar Maserati Grecale-ni zəriflik, yenilik və üstün səmərəliliyin mükəmməl birləşməsinə çevirir.
Maserati Grecale-nin qiyməti, avtomobilin komplektasiyasından asılı olaraq 70.900 avrodan başlayır – alıcılara Maserati Grecale-nin müxtəlif komplektasiyaları və Bakı şourumunda təqdim olunmuş digər Maserati modelləri, o cümlədən MC20, GranTurismo və s. üçün əvvəlcədən sifariş vermək imkanı təqdim olunur.
Bakı servis-mərkəzində peşəkar servis xidməti Maserati-nin yüksək keyfiyyət standartlarını vurğulayır - bütün əməkdaşlar müvafiq təlim və treninqlər keçiblər. Qeyd edək ki, dekabr ayının sonuna qədər pulsuz kompüter diaqnostikası və hərəkət hissəsinin yoxlanılması imkanı təqdim olunur.
Hazırda Bakıda açılmış "Grand Automotive Azerbaijan" mərkəzi müvəqqətidir, 2024–cü ilin 1-ci yarısına tamamilə yeni Maserati 3S-mərkəzinin açılışı olacaq, burada Maserati-nin daha geniş model çeşidi təqdim olunacaq - xəbərləri izləyin.
Ünvan: Ağ Şəhər, St. 1-ci Yaşıl Ada, Fəvvarələr meydanı.