Holdinq xarici ölkələrə səfərlərin təşkilini "Baku Holiday" şirkətinə sifariş etdi
Azərbaycan İnvestisiya Holdinqinin əməkdaşlarının 2024-cü ildə xarici ölkələrə səfərlərini "Baku Holiday" şirkəti təşkil edəcək.
Marja.az xəbər verir ki, Azərbaycan İnvestisiya Holdinqi "Baku Holiday" MMC ilə məbləği 122 min 672 manat olan müqavilə imzalayıb.
Müqavilə Azərbaycan İnvestisiya Holdinqinin əməkdaşlarının 2024-cü il ərzində xarici ölkələrə səfərləri ilə əlaqədar aviabiletlərin alınması və digər ezamiyyə xidmətlərinin təşkili, eləcə də ölkəmizə səfər edəcək xarici nümayəndə heyəti ilə işgüzar görüşlərin təşkili xidmətlərinin göstərilməsini nəzərdə tutur.
Müqaviləyə əsasən 45 hava sərnişindaşıma nəqliyyatı üzrə gediş-dönüş aviabiletləri, 45 səfər sığortası, 45 viza, 22 transfer xidməti (hava limanı-hotel, və ya tədbir məkanı – hava limanı) alınacaq. Həmçinin Azərbaycana gələcək əcnəbi nümayəndə heyəti ilə işgüzar görüşlərin təşkili üzrə 10 viza və 10 səfər sığortası alınacaq.
Baku Holiday Travel 2013-cü ildən müştərilərinə dünyanın bütün istiqamətlərinə səyahət xidmətləri təklif edir.