Lüks MG modeli Azərbaycana gətirilir - SİFARİŞLƏR QƏBUL OLUNUR
Avtomobil bazarında rəqabət yeni modellər ilə güclənir.
Marja.az xəbər verir ki, "Asia Motors" şirkəti dizaynı ilə diqqət çəkən MG7 modelini Azərbaycana gətirməyə hazırlaşır.
"Sərfəli qiymətli 5 qapılı kupe sedan" kimi də tanınan avtomobil, MG brendinin premium məhsul qrupunun üzvü kimi təqdim edilib. Dinamik dizayna malik və idman görünüşlü MG7 modeli ilə əsasən gənc müştərilər hədəflənir.
MG brendinin Azərbaycanda rəsmi idxalçısı "ASIA Motors" şirkətinin yaydığı məlumata görə, artıq Bakıda MG7 modelinə sifarişlər qəbul olunur. Avtomobil sifarişçilərə Sentaybr ayından etivarən təhfil veriləcək.
Qiymətlərə gəldikdə, 1.5 L/188 at gücündə, turbo mühərriklə və 7 pilləli DCT sürətlər qutusu təchiz edilmiş "MG7 Luxury" versiyası 44 900 manata, 2.0 L/261 at gücündə, turbo mühərriklə və 9 pilləli ZF sürətlər qutusu ilə təchiz edilmiş "MG7 Grand Deluxe Trophy" versiyası isə 55 900 manata təklif olunur. Hər iki versiya 2024-cü ildə istehsal olunub. Rəng seçimi ağ, qara, boz və yaşıldır.
Avtomobillərə 5 il və ya 150000 km zəmanət verilir.
Sifariş üçün "MG Motors Azerbaijan"ın satış salonlarına müraciət edə bilərsiniz.