Ən son model ofis mebellərinin ünvanı - “Integro Group”
“Integro Group” MMC şirkəti son model ofis mebelləri kolleksiyasını təqdim edir(®) “Integro Group” MMC şirkəti müasir ofis mebellərinin və divan-kreslo dəstlərinin idxalı, istehsalı və satışı fəaliyyətlərilə məşğul olur. Şirkət çağdaş yeniliklərə uyğun, beynəlxalq standartlara cavab verən rahatlıq və keyfiyyəti özündə birləşdirən bol çeşidi və münasib qiymətləri ilə seçilir.
“Integro Group” şirkəti yüksək keyfiyyəti, fərqli dizaynı, çeşid bolluğu ilə seçilən Türkiyə və Çinin tanınan brendləri ilə əməkdaşlıq edir.
İstehlakçıların zövqünü oxşayan yerli istehsalla da məşğul olan şirkət, ofis mebeli sahəsində müştərilərə hər zövqə uyğun yüksək keyfiyyətli seçimlər təklif edir.
Belə ki, mağazada satılan məhsullardan əlavə, xüsusi sifarişlə müştəri ehtiyacına və istəyinə uyğun modellərin ən qısa müddətdə hazırlanması xidməti də göstərilir.
“Integro Group” şirkətinin peşəkar kadr heyəti, beynəlxalq keyfiyyət standartlarına cavab verən məhsulları müştərilərin tələbatlarını qarşılayaraq və ən yaxşı həlləri təklif edərək ofis mühitinin rahatlığını və eleqantlığını təmin edir.