Misli.az-da 20X-də 50 qəpiklə 50 min manat uduldu
(®) “Azərlotereya”nın sevilən “ePoz-Qazan” oyunlarından olan 20X-də növbəti rekord uduş qeydə alınıb. Misli.az-da oynanılan 20X-də 50 000 manat udulub. Misli.az-da yeni qeydiyyatdan keçmiş bir istifadəçi 50 qəpiyə 100 min qatını qazanıb.
20X-də bir oyun üçün ödəniş məbləği 20 qəpik - 30 manat arasındadır, maksimum təxmin uduş məbləği isə 200 000 manatdır. Oyunun nəti̇cəsi̇ kompüter alqoritmləri ilə müəyyənləşir.
Azərbaycanda virtual oyunların tək ünvanı Misli.az-da hazırda 40-a yaxın “ePoz-Qazan” oyununda qazanmaq şansı var. Qiyməti minimum 20 qəpikdən başlayan “ePoz-Qazan” oyunlarında maksimum 750 000 manatadək müxtəlif uduşlar şanslı qaliblərini gözləyir. Üstəlik müxtəlif bonus oyunları ilə əyləncə və həyəcandan zövq ala bilərsiniz.
“IOS” və “Android” platformalarından Misli.az-ın mobil tətbiqini yükləyərək növbənöv onlayn oyunlarla əylənərək qazanmaq fürsəti var.
Qeyd edək ki, “ePoz-Qazan” oyunlarını yalnız Misli.az saytında oynamaq mümkündür. 18 yaşına çatmış şəxslər saytda qeydiyyatdan keçərək oyun qaydaları ilə tanış ola, könüllü şəkildə bu oyunlarda iştirak edə bilərlər.