“DeFacto” Türkiyə qiymətləri ilə Azərbaycanda onlayndır!
Tanınmış geyim markası “DeFacto” Türkiyə qiymətləri ilə Azərbaycanda onlayn satışa başlayıb.Türkiyənin nüfuzlu geyim şəbəkəsi “DeFacto” indi onlayn alış-verişi Azərbaycandakı hər kəs üçün daha əlçatan edir.
Belə ki, brendin veb-saytında olan bütün məhsul çeşidləri, həmçinin təklif və kampaniyalar Türkiyə qiymətləri ilə eyniləşdirildi.
Bildiyiniz kimi, illərlə Azərbaycanda fəaliyyət göstərən “DeFacto” bu addımı ilə ölkəmizdə komfortlu dəbi münasib qiymətlər ilə təqdim etməyi hədəfləyir.
İstifadəçilərin ilk sifarişinə isə hədiyyə tətbiq olunur: çatdırılma məbləğini ödəməyinizə ehtiyac qalmayacaq. Bununla yanaşı, bağlamalar Azərbaycana vasitəçisiz, birbaşa olaraq göndərilir.
“DeFacto”nun kolleksiyaları individuallığınızı əks etdirəcək həlləri seçməyə çağırır. Hazırda davam edən noyabr endirimləri isə istifadəçilərə “DeFacto”nun təkliflərindən sərfəli qiymətlərə yararlanmaq üçün geniş imkanlar yaradır.