Bu bank müştərilərinə 170 min manatdan artıq pul qaytarıb!
(®) Expressbank kartları ilə alış-veriş zamanı real pul qazanmaq mümkündür! Bankın təqdim etdiyi məhsul və xidmətlər sırasında xüsusi yer tutan ExpressClub məhz müştərilər üçün düşünülmüş unikal xidmətdir.
Bankın yaydığı məlumata görə, ExpressClub bu günədək müştərilərinə 170 000 AZN-dən artıq cashback qaytarıb.
“Xərclərinizi gəlirə çevirin” şüarı altında təqdim olunan ExpressClub layihəsi çərçivəsində, Expressbank-ın plastik kart sahibləri ölkədaxili onlayn və ya POS-terminal vasitəsilə alış-veriş edərkən xərclənən məbləğin bir hissəsini karta geri alırlar (cashback). Müştərilər bu vəsaiti həm nağdlaşdıra, həm də POS-terminal vasitəsilə yenidən alış-veriş edə bilərlər.
ExpressClub tərəfdaş şəbəkəsinə daxil olan satış nöqtələrində CashBack 20%-dək hesablanır.
Klubun xüsusi üstünlüyü - onun tərəfdaş olmayan nöqtələrdə belə POS-terminal vasitəsilə xərclənən vəsaitin 0,3% hissəsinin karta geri qayıtmasıdır.
Tərəfdaşların siyahısı ilə www.expressclub.az saytında tanış ola bilərsiz.
Bütün bu fürsətlərdən yararlanmaq üçün, sadəcə, Expressbank-ın səhifəsinə və ya filiallarına müraciət edərək istənilən kartına sahib olmaq kifayətdir!
Cashback xidməti haqqında daha ətraflı məlumat üçün 132 Məlumat Mərkəzinə, www.expressclub.az saytına və ya Bankın rəsmi “Facebook” səhifəsinə (www.facebook.com/expressclubaz) müraciət edə bilərlərsiniz.