Əmanətin faiz gəliri qabaqcadan ödəniləcək - YENİ MƏHSUL
TuranBank öz əmanət məhsullarının çeşidini genişləndirərək müştərilərə yeni Fürsət əmanəti məhsulunu təklif etməyə başlayıb.
Bankın yaydığı məlumata görə, fürsət əmanətinin digər əmanət məhsullarından əsas fərqi Banka yatırılmış əmanət məbləğinə hesablanan faiz gəlirini qabaqcadan, elə əmanət yatırılan gün almaq imkanıdır. Əmanəti Manat, ABŞ dolları və Avroda yatırmaq mümkündür.
Fürsət əmanəti haqqında ətraflı məlumatı Bankın rəsmi saytından (https://turanbank.az/ferdi-bankchiliq/man-tl-r/furset/) və ya 935 nömrəli Məlumat Mərkəzindən əldə etmək olar.
Məlumat üçün bildirək ki, Fürsət əmanəti sahibləri TuranBankın 25 iyun tarixinədək davam edəcək möhtəşəm “Hədiyyə Mövsümü!” adlı əmanət kampaniyasının iştirakçısı ola biləcəklər. Belə ki, kampaniya müddəti ərzində Bankda ən azı bir il müddətinə minimum 1000 manat və ya ABŞ dolları məbləğində əmanət yatıran müştərilər Hyundai Grandeur avtomobili ilə yanaşı, Türkiyə və ölkəmizin səfalı guşələrinə 2 nəfərlik səyahət paketi, qızıl külçə, televizor, noutbuk, planşet, mobil telefon, hədiyyə kartları və sair çox sayda uduşlara sahib olmaq imkanı qazanacaqlar. Qeyd edək ki, kampaniya müddəti ərzində Bankda yatırılan əmanətlərin hər 1000 manat və ya ABŞ dolları məbləği müqabilində əmanət sahibinə 1 (bir) lotereya bileti verilir.
“Hədiyyə Mövsümü!” kampaniyası haqqında ətraflı məlumatı Bankın rəsmi saytından (https://turanbank.az/ferdi-bankchiliq/plastik-kartlar/cashback/), facebook (www.facebook.com/turanbankasc), instagram (https://www.instagram.com/turanbank/) səhifələrindən və ya 935 nömrəli Məlumat Mərkəzindən əldə etmək olar.
Bankın geniş çeşidli əmanət növlərinin cəmləndiyi “Sirlər Xəzinəsi” kampaniyası çərçivəsində 3 aydan 3 il müddətinədək açılan əmanətləri manat, ABŞ dolları və avroda yerləşdirmək mümkündür.