“Polymart” MMC Gürcüstandakı layihədə uğurla iştirak edir
İki Azərbaycan şirkəti Gürcüstan Respublikasının su-kanalzasiya sisteminin yenidən qurulması layihəsində uğurla iştirak edir.
“Akkord” Sənaye Tikinti İnvestisiya Korporasiyası həyata keçirdiyi Gürcüstan Respublikasının Çiatura şəhərinin su-kanalzasiya sisteminin yenidən qurulması layihəsində Azərbaycanda aparıcı plastik boru istehsalçısı olan “Polymart” MMC şirkətinın istehsal etdiyi borulardan istifadə edir.
Qeyd edək ki, 2015-ci ildən etibarən müxtəlif ölçülü boru və boru birləşmələri istehsalı ilə fəaliyətə başlayan "Polymart" MMC, "P-Plast" brendi olaraq, “Made in Azerbaijan” markası ilə Azərbaycanı ölkə xaricində də layiqincə təmsil edir.
Daim dinamik inkişafda olan "Polymart" MMC müştərilərinə onların ən iddialı layihələrini gerçəkləşdirmək üçün yaxından kömək edir. Şirkətin hədəfləri, bundan sonra da ölkəmizi, bir Azərbaycan brendi kimi xarici ölkələrdə daha da layiqli şəkildə təmsil etməkdir.