Mastercardla "Bravo" kampaniyası iyulun sonuna qədər uzadılıb!
(©) Bank BTB ASC-nin Mastercard plastik kart sahibləri bu ay ərzində “Bravo - hipermarketindən hədiyyə almaq şansını qazanırlar. Kampaniya aşağıdakı mağazalarda həyata keçirilir:
Bravo Superstore - F. Khoyski 14, Ganjlik Mall, -1-ci mərtəbə
Bravo Superstore – Babek pr. ilə Nəcəfqulu Rəfiyev küç. 29 kəsişməsində. Aksiya müddətində “Bravo” hipermarketlərində Bank BTB-nin plastik kartları ilə ödəniş etməklə müştərilərimiz əlavə müjdə alacaqlar.
Belə ki, “Bravo” hipermarketlərində 40 manat məbləğindən yuxarı alış-veriş edən müştərilər Mastercard plastik kart vasitəsi ilə ödəniş etdiyi zaman Müştəri Xidməti masasına həmin gün yaxınlaşaraq təklif olunan hədiyyələrdən birini əldə edəcəklər.
Kampaniya haqqında daha ətraflı məlumatı bankın Məlumat Mərkəzinin (012) 946 qısa nömrəsindən, rəsmi saytından www.btb.az və ya bankın www.facebook.com/bankbtb ünvanında olan Facebook səhifəsindən ətraflı məlumat almaq mümkündür.