"Premium Bank" - "Swissquote Bank" ilə müxbir əlaqələr qurub
(®) "Swissquote Bank" ilə əməkdaşlıq “Premium Bank” ASC-nin xarici maliyyə inistitutları ilə əlaqələrinin genişləndirilməsi istiqamətində atdığı növbəti uğurlu addımlarından biridir.
Xatırladaq ki, "Premium Bank" yaxın müddət ərzində həmçinin Amerika və İtaliyanın maliyyə institutları ilə də müxbir əlaqələr qurmuşdur. Banklar həmçinin xəzinədarlıq əməliyyatları sahəsində əməkdaşlıq barədə razılığa gəlmişdilər.
"Swissquote Bank" LTD İsveçrənin onlayn maliyyə və ticarət xidmətlərinin aparıcı təchizatçısı olmaqla Avropann öndəgedən baklarından biridir. 29 may 2000-ci ildən SIX İsveçrə Birjasında (simvol: SQN) siyahıya alınmışdır. Swissquote Qrupunun baş ofisi Glandda yerləşir, bununla yanaşı onun Sürix, London, Lüksemburq, Malta, Buxarest, Dubay, Kipr, Sinqapur və Honq Konq kimi şəhərlərdə ofisləri var. "Swissquote Bank" 2021-ci ildən UEFA Avropa Liqasının rəsmi sponsorudur.
“Premium Bank” ASC Avropanın aparıcı bankı ilə əməkdaşlıq haqqında əldə etdiyi razılaşma bankın qlobal maliyyə arenasında statusunun möhkəmlənməsinə xidmət edəcəkdir.