“Misli” ilə “SÜR-PRİZLƏR Mövsümü” başlayır
(®) Ölkənin qanuni idman mərc oyunları operatoru “Misli” şans oyun həvəskarlarını sevindirən daha bir yeniliyə imza atır. İndi “Misli” ilə iki qat qazanmaq şansı var. Bu gündən başlayaraq “Misli”nin stimullaşdırıcı lotereyasında qiymətli hədiyyələr uğrunda bəxtinizi sınaya bilərsiniz.
Belə ki, idman mərc, virtual lotereya, o cümlədən virtual idman və tirajlı oyunlarda iştirak etməklə həm də lotereyada iştirak haqqı qazanırsınız.
İki ay davam edəcək lotereyada ümumilikdə 8 ədəd 10 min manat dəyərində səyahət kuponu, 80 “iPhone 14 Pro Max”, 80 televizor, 40 “PlayStation 5”, 40 ədəd elektronika mağazasından 1000 manat dəyərində alış-veriş kartı və ən əsası 2 ədəd “Audi Q7 Comfort Plus” avtomobili sahiblərini gözləyəcək.
21 sentyabrdan etibarən hər həftənin 4-cü günü, saat 18:00-da “CBC Sport”un canlı efirində lotereya qalibləri elan ediləcək.
Minimum 5 manat dəyərində bilet almaqla lotereyada asanlıqla iştirak edə bilərsiniz. Tirajların birində iştirak etmiş və qalib olmuş iştirakçılar yenidən sonuncu tirajda keçirilən “Misli Cekpot”unda avtomobil uğrunda yarışa biləcəklər.
Misli.az oyunçusu kampaniya başlayan gündən artıq iştirakçı kimi hesab edilir və oynadığı elektron biletlərin dəyərinə görə öz seriya nömrəsini telefonuna gələn SMS vasitəsilə öyrənir.
“Misli” məntəqələri, lotereya satış nöqtələri və “Azərpoçt” şöbələrindən tirajlı lotereya bileti alan oyunçu isə 2090 qısa nömrəsinə öz ad, soyadını və şəxsiyyət vəsiqəsinin FİN kodunu göndərib qeydiyyatdan keçə, bilet nömrəsinin ilk 16 rəqəmini göndərərək isə kampaniyada iştirak etmək üçün 9 rəqəmli seriya nömrəsi əldə edəcək. Bir SMS-lə maksimim 5 kod göndərmək mümkündür.