"Atış Yapı Holdinq”in Bakıda ilk ofisi açıldı
Türkiyənin tanınmış inşaat şirkəti olan “Atış Yapı Holdinq” Bakıda ilk ofisinin açılışı olub.
Marja xəbər verir ki, inşaat sahəsində türk dünyası ölkəılərində bənzəri görünməmiş layihələr həyata keçirən “Atış Yapı Holdinq”in Bakıdakı ilk ofisinin açılış tədbiri keçirilib.
Tədbirdə "Atış Yapı Holdinq"in İdarə Heyətinin üzvü Metin Atış çıxış edib. O, gələcəkdə həyata keçiriləcək layihələrdən söz açıb.
Metin Atış bildirib ki, şirkət Türkiyədə müxtəlif sahələr üzrə inşaat işlərini həyata keçirir. Gələn aydan etibarən şirkət tibbi turizm üzrə fəaliyyətə başlayacaq.
Qeyd edək ki, şirkət 4 qitənin bir çox ölkələrində layihələr icra edir. Şirkət xüsusən də Nyu-York, Ümman, Dubay və Küveyt başda olmaqla, bir çox dövlətlərdə fəaliyyət göstərir.
17 ildir inşaat, turizm, mədəniyyət, səhiyyə, daşınmaz əmlak və digər sektorlarda uğur qazanan şirkətin Bakıda ilk ofisinin açılış mərasimi baş tutub. Şirkət türk dünyası ölkələrinin inşaat sektorunda bənzəri görülməyən layihələr həyata keçirir.
Sağlamlıqdan maliyəyə, texnologiyadan inşaata bir çox sahədə mükəmməl işlər ortaya qoyan "Atış Yapı Holdinq" dörd qitədə, xüsusilə Nyu York, Dubay, Küveyt, Ümman başda olmaqla bir çox nöqtədə fəaliyyət göstərir.