İri dövlət şirkəti ofis mebelləri satın alır
“Azərbaycan Hava Yolları” Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportu, 2 saylı terminalın 5-ci mərtəbəsi üçün ofis mebellərinin satın alınması məqsədilə açıq tenderin həyata keçirilməsi niyyətindədir.
Bu məqsədlə, “Azərbaycan Hava Yolları” QSC tərəfindən iştirakçıların uyğunluğunun əvvəlcədən müəyyənləşdirilməsi proseduru elan edilib.
Qeyd olunan prosedurdan müvəvəqiyyətlə keçən iştirakçılar açıq tender prosedurunda iştirak etmək hüququnu qazanaraq tenderin əsas şərtlər toplusunu əldə edə biləcəklər. Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportu, 2 saylı terminalının 5-ci mərtəbəsi üçün ofis mebellərinin satın alınması məqsədilə açıq tenderdə iştirak etmək niyyətində olan iştirakçılar uyğunluğun əvvəlcədən müəyyənləşdirilməsi proseduru üçün [email protected] elektron poçt ünvanına yazılı müraciət etməklə prosedurun sənədlər toplusunu əldə edə bilərlər.
Sənədlər iştirakçıların uyğunluğunun əvvəlcədən müəyyənləşdirilməsi prosedurunun sənədlər toplusunda qeyd olunan qaydalara əsasən təqdim edilir.
Qeyd olunan qaydalara uyğun təqdim edilməyən sənədlər geri qaytarılacaqdır. Prosedur sənədləri sənədlər toplusuna əsasən hazırlanaraq 23 avqust 2024-cü il, saat 17.00-a qədər nijat.jabbarli@azal. az elektron poçt ünvanına təqdim edilməlidir. Prosedur üzrə nümayəndənin əlaqə məlumatları: mütəxəssis – Nicat Cabbarlı, mobil: 055 296 76 07. Satınalmalar idarəsi.