Unibankın “Əjdaha” lotereyasının yeni qaliblərinə hədiyyələr təqdim olunub
(®) “Unibank”ın “Əjdaha” lotereyasının ikinci tirajının qaliblərinə hədiyyələr təqdim olunub. Tirajın əsas hədiyyələri olan 2 ədəd Toyota Corolla Cross avtomobili və 10 ədəd iPhone 15 Pro telefonu qaliblərə birbaşa təqdim edilib, pul uduşları isə qaliblərin Unibank kartlarına köçürülüb.
Xatırladaq ki, ikinci tirajın 252 qalibi Xəzər TV-nin canlı efirində xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə seçilib.
“Əjdaha” lotereyasının ikinci tirajının qalibləri öz təəssüratlarını bölüşüblər:
Lotereya iPhone 15 Pro qazanan Elxan Abbasovun həyatında bu ilk hadisədir: “İndiyədək neçə lotereyada iştirak etsəm də, heç nə udmamışdım. “Əjdaha” lotereyada qalib gələcəyimə inanmasam da, hər dəfə alış-verişlərimi Unibank kartımla edirdim. Fikirləşirdim ki lap udmasam da belə, heç nə itirmirəm. Onsuz da evə bazarlıq etməliyəm, kartla ödəniş etməliyəm. Unbank mənə bir ilk yaşatdı”.
Daha bir iPhone 5 Pro qalibi Rafiq Tağızadə 4 ildir Unibank müştərisidir: ”Lotereya başayandan bütün ödənişlərimi Unibank kartıyla edirdim və inanırdım ki, qaliblər siyahısında olacam. İkinci tirajda telefon udmuşam, bundan sonra şanslarımı bir qədər artıracam ki digər hədiyyələrdən də qazanım”.
Aqşin İsayev də ikinci tirajın 10 nəfər iPhone 5 Pro qalibərindən biridir: “Uzun illərdir ödənişlərimi demək olar ki Unibank kartı ilə edirəm. Bu gün burda yığışan lotereya qalibləri, lotereyda qazanan yüzlərlə insan “Unibank”ın necə bir şəffaf bank olduğunun, insanlara necə sevinc bəxş etdiyinin göstəricisidir. Unibank insanları sevindirməyi gözəl bacarır”.
İkinci tirajda oynanılan iki Toyota Corolla Cross avtomobilindən birinin qalibi olan İlkin Rəfiyev 10 ildən çoxdur Unibank müştərisidir: “Bu müddətdə hər zaman bankın məhsul və xidmətlərindən razı qalmışam. Lotereyadan xəbər tutatanda şəffaflığına inanırdım, amma özümün şansına inanmırdım. Şadam ki “Unibank”ın sevindirdiyi yüzlərlə qalib siyahısında mən də varam”.
Bu tirajda Toyota Corolla Cross avtomobilinin daha bir qalibi Orxan Cəfərov lotereyadan məlumatlı olduğundan alış-verişlərini daim Unibank kartı ilə edib: “Çalışırdım bütün ödənişlərimi UCard-la edim ki, şansım daha çox olsun. Düzdür, hədəfim mənzil idi. Amma avtomobil qazandığımı eşidəndə çox sevindim. Belə gözəl hədiyyələri olan və çox şəffaf şəkildə keçirilən lotereya üçün “Unibank”a minnətdaram”.
Lotereyanın üçüncü tirajının qalibləri oktyabrın sonlarında Xəzər TV-nin canlı yayımında xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə təsadüfi seçmə üsulu ilə seçiləcək. Artıq sentyabrın 21-dən oktyabrın 20-dək Unibank bank kartları ilə etdiyiniz ödənişlər sizə 3-cü tiraj üçün şans qazandırır. Hər tirajda iştirak etmək üçün həmin tiraj müddətində azı 50 manatlıq ödəniş edib minimum 5 şans qazanmaq lazımdır. Bu halda əvvəlki tirajda qazandığınız şanslar da bura əlavə olunur.
Üçüncü tiraj müddətində bütün yanacaqdoldurma məntəqələrində, Bravo-da, Bolt Food-da Unibank kartıyla etdiyiniz hər 10 manatlıq ödəniş 3 şans qazandırır. Eləcə də xaricdə və xarici saytlarda edilən hər 10 manatlıq ödəniş də 1 deyil 3 şans gətirir. Bu tiraj boyu “Unibank”ın mobil tətbiqi olan UBank vasitəsilə etdiyiniz bir sıra ödənişlər zamanı da hər 10 manat 3 şans qazandıracaq.