Alış-verişlərini ABB-nin kartları ilə “ARAZ” Supermarketlərdə et, avtomobil qazan!
(®) Müştərilərinə tez-tez xoş sürprizlər edən ABB yeni lotereya kampaniyasına start verib. “Şanslı ödənişlər” adlı kampaniya alış-verişlərini “ARAZ” Supermarketlərdə aparan müştərilər üçündür.
Lotereya 31 may 2025-ci ilədək (bu tarix də daxil olmaqla) davam edəcək. Kampaniya fürsətindən yararlanmaq üçün həmin tarixədək “ARAZ” Supermarketlərdə alış-veriş zamanı ödənişləri ABB kartları ilə ABB POS terminallarında aparmaq və kassada “ARAZ” müştəri kartını oxutmaq lazımdır.
Bu zaman hər 20 manatlıq alış-veriş müştəriyə 1 şans qazandırır. ABB Mastercard kartları ilə edilən hər ödənişdə isə şans ikiqat olur.
Lotereya 3 tiraj üzrə keçiriləcək. 1-ci tiraj 01 mart – 31 mart, 2-ci tiraj 01 aprel – 30 aprel, 3-cü tiraj 01 may – 31 may tarixlərini əhatə edəcək. 1-ci tiraj 17 apreldə, 2-ci tiraj 15 mayda, 3-cü tiraj 19 iyunda oynanılacaq.
Bütün tirajlar qeyd edilən tarixlərdə saat 17:00-da ABB-nin Facebook səhifəsində canlı oynanılacaq.
Hər tirajın hədiyyələri: