Range Rover Tur: Qar fırtınasında unudulmaz səyahət! - FOTO/VİDEO
(®) 22-23 fevral tarixlərində, güclü qar yağıntısı fonunda, Avtolüks Azərbaycan MMC, Nazar Holdings və Azərbaycan Avtomobil Federasiyası eksklüziv müştərilər üçün Range Rover Experience tədbirini təşkil edib.
Bu həyəcanverici idarəetmə təcrübəsi Bakıdan Şamaxıya qədər uzandı və iştirakçılara sərt hava və çətin yol şəraitində Range Rover modellərinin premium rahatlıq və təhlükəsiz idarəetmənin verdiyi üstünlüyü hiss etdilər.
Çətin qar yollarında unudulmaz off-road macərası, Abqora restoranında isti və dadlı nahar fasiləsi, Şamaxı Palace Sharadil-də komfortlu istirahət, əyləncəli gala gecəsi və xüsusi qonaqpərvərlik, dəvət olunan hər kəsə doğru avtomobil seçdiklərini bir daha təsdiqləyib.
Avtolüks Azərbaycan MMC rəsmi dileri olaraq, ən yaxşı xidmət və lüks avtomobil seçimi təklif edərək, doğru diler seçiminin nə qədər vacib olduğunu bir daha sübut edib.
Siz də özünüzə uyğun yeni avtomobili seçmək və premium sinif avtomobil almaq üçün rəsmi diler Avtolüks Azərbaycan MMC ilə əlaqə saxlayın!