Mazda artıq Babəkdə - 9840 manatdan başlayan ilkin ödənişlə
Mazda Satış Mərkəzi Artıq Babəkdə!(®) 15 ildən artıqdır fəaliyyət göstərən Mazda Azərbaycan-ın (@mazda_azerbaijan) Babək prospektində yerləşən yeni satış salonu artıq fəaliyyətə başlayıb.
Mazda Babək Mərkəzinin istifadəyə verilməsində məqsəd brendin ölkədəki satış və servis şəbəkəsini daha da gücləndirməkdir. Belə ki, Mazda Azərbaycan sərfəli satış şərləri ilə Mazda modellərini daha əlçatan edir.
Hər hansı bank əməliyyatlarına vaxt itirmədən, cəmi 20% ilkin ödəniş və 36 ayadək hissəli ödəniş imkanı ilə müasir biznes sedanlardan tutmuş premium modellərə qədər müxtəlif Mazda modelləri artıq daha rahat şəkildə əldə oluna bilir.
Bu isə o deməkdir ki, cəmi 9,840 AZN-dən başlayan ilkin ödənişlə Mazda sahibi olmaq mümkündür.
Mazda-nın təqdim etdiyi bu yeni imkanlar, həm brendə sadiq istifadəçilər, həm də ilk dəfə Mazda alacaq müştərilər üçün cəlbedici fürsətlər yaradır.
Mazdanın Babəkdə Yeni Ünvanına Dəvətlisiniz!
Əgər siz də Mazda dünyasına ilk addımınızı atmaq və ya yeni model ilə tanış olaraq test sürüşündə iştirak etmək istəyirsinizsə, Babək prospektindəki yeni mərkəzdə sizi tam yeni təcrübə və fürsətlər gözləyir!