Bakıda “RİCH İnterior” sərgi-satış mağazası istifadəyə verildi
Oktyabrın 12-də Bakıda “RICH İnterior” sərgi-satış mağazası istifadəyə verilib.
“Zənginlik meyarı” sloqanı ilə yola çıxan “RICH İnterior”, “Kafel, metlax və keramika”, “Hamam aksessuarları və santexnika”, “Mətbəx mebeli”, “Parket və işıqlandırma” “Divar kağızları” məhsulları təklif edir.
Xarici ölkə səfirliklərinin nümayəndələri daxil çoxsaylı qonaqların iştirakı ilə mağazanın təntənəli açılış mərasimi keçirilib.
“RICH İnterior” sərgi-satış mağazasının direktoru Famil Əlizadə “Marja”ya bildirdi ki, 60-dan çox İtaliya, İspaniya, Fransa və Almaniya brendlərinin məhsulları alıcılara təqdim olunur. Brendlərin təxminən 70%-i ilk dəfədir Azərbaycan bazarına daxil olur.
Famil Əlizadə qeyd etdi ki, qiymətlər Avropadakı qiymətlər səviyyələrində olacaqdır:
“Məsələn, kafel çeşidimizin böyük hissəsinin qiymətləri 18-35 avro civarındadır. Biz istehsalçılar qarşısında müəyyən satış planları götürmüşük, buna görə də məhsulları zavodlardan aşağı qiymətlər ilə alırıq”.
“Missiyamız- yeni və orjinal məhsullarla fərqlilik yaratmaqdır. Biz özündə müasirlik, funksionllıq və gözəllik birləşdirən yenilikçi məhsullar təklif edirik. “RICH Interior” ilə evinizin otaqları rahat və həyatdolu olacaq. “RICH Interior” bütün arzularınızı reallaşdıracaq müxtəlif variantlarda məhsullar təklif edir. Məhsullarımızı innovasiya, rəng və trend baxımından xarakterizə etmək olar. Bundan əlavə mebellər zərif və romantik görünüşü ilə bərabər, maksimum rahatlığı təmin edir. Material seçimi son dünyəvi tendensiyalara cavab verir. Onlar interyere müasirlik, orjinallıq və stil əlavə edir”,- Mağazanın direktoru əlavə etdi.