Bakıda ekspress market formatında SPAR açıldı
Bu gün, dünyada məşhur şəbəkə olan SPAR supermarketlərinin Azərbaycanda sayca 8-ci filialı fəaliyyətə başlayıb.
"Marja" xəbər verir ki, 8-ci filialın digər SPAR-lardan fərqi "Express" olmasıdır. Bu, şəbəkənin Azərbaycanda ilk ekspress filialıdır.
"SPAR Express filialımızda alış-verişinizi daha tez zamanda edərək vaxtınıza qənaət etmiş olacaqsınız",- "Araz Supermarket” MMC-dən bildirilib.
SPAR Express Nəsimi rayonu, 28 May küçəsi 50 (Səməd Vurğun bağının yaxınlığı) ünvanında yerləşir.
Yeni açılan filialda meyvə və tərəvəz, ət və ət məhsulları, süd və süd məhsulları, qida, gigyenik vasitələr və s. bölmələr müştərilərin xidmətinə verilib. Müştərilər marketin daxilindəki “Xonça” un məmulatları bölməsindən müxtəlif növ şirniyyat və bulkular, tortlar və s. əldə edə biləcəklər. Ekspress filialında müştərilərə hazır yeməklər, salatlar, dönər, burger və digər hazır qidalar təklif olunur.
ENDİRİM VƏ KAMPANİYALAR VAR
Qeyd edək ki, marketin açılışı ilə əlaqədar müştərilər üçün endirim və kampaniyalar nəzərdə tutulub. Açılışa özəl endirim və hədiyyə kampaniyası 12-13-14 yanvar tarixində qüvvədə olacaqdır. Məsələn Vineqred salatının 1 kiloqramı 8.60, paytaxt salatının 1 kiloqramı 8.30 manat, 1 ədəd toyuq burger alana 1 ədəd hədiyyə olunacaq və qiyməti cəmi 1.99 manat, Mars və Sinikers tortu 6.45 manat olacaqdır. Endirimlərdən yararlanmaq üçün marketi ziyarət etməyiniz tövsiyyə olunur.