Məşhur “Armani Exchange” nəhayət Bakıda!
(®) Rəngarəng və dəbli "Armani Exchange" yaxın günlərdə Zərifə Əliyeva 27 ünvanında dəbsevərləri gözləyəcək!
Yaxın günlərdə şəhərimizdə meqapolisin ən dinamik ritmi ilə A|Xmağazası açılır. Burada sizə lazım olan hər şeyi tapa biləcəksiniz!
Tərzinizin tamamlanması üçün bu dəb xəttinin üzərində ən qabaqcıl dizaynerlər çalışıblar.
Dünya miqyasında bu iddialı məşhur brendin yaradılmasında sadə insanların rəngarəng tərzindən, azad ruhundan, şəhərin dəlisov əhvalından ilham alınıb.
İlk vaxtlar rəngarəng və qeyri adi modeller yeni kolleksiya kimi tanınsa da, gənc auditoriya arasında böyük maraq və sensayiyaya səbəb olduğundan ayrıca bir brend altında fəaliyyət göstərməyə başlayır.
Və bu gün "Armani Exchange" öz seqmentində liderliyini qoruyub saxlaya bilən çox məşhur və seçilən brenddir.
A|X alıcıya kolleksiyada t-shirt, cins şalvarlar, polo, don və ətəklər, idman üslubunda gödəkçələr, eləcə də, yüksək səviyyəli materiallar və müasir mexanizmlərdən istifadə olunaraq hazırlanan müxtəlif çeşidli aksessuarlar da təqdim edir.
A|X brendini - Rihanna, Paris Hilton, Blake Levely, Lindsay Lohan, Eva Longoria və Nicole Richie kimi məşhurlar seçir.
Armani Exchange məhsulları həmişə ideal biçim, yüksək keyfiyyət və mükəmməl uyğunluğu ilə seçilib. Bu brendi seçənlər darıxdırıcı, solğun rənglərdən qaçan, fərdliliyi və rahatlığı önəmsiyənlər üçündür!
"Exchange" sözü elə brendin əsas qayəsidir, özünəməxsusluğa, üslubun unikallığına doğru dəyişim deməkdir.
Tezliklə Bakının sakinləri və qonaqları "Armani Exchange"in yeni kolleksiyası ilə Zərifə Əliyeva 27 ünvanında tanış ola biləcəklər.