Yeni Honda Civic əlverişli şərtlərlə!
(®) Honda Azərbaycandan daha bir sərfəli təklif var. İndi Honda Civic 2019 modelini əlverişli şərtlərlə əldə etmək mümkündür.
Kampaniya çərçivəsində ilkin ödəniş 14999 azn (nömrə, 1 illik sığorta və komissiya daxil olmaqla), 3 il ərzidə aylıq ödəniş isə 999 azn təşkil edəcək. Bu fürsət hərtərəfli rahatlıq vəd edən yeni avtomobil arzusunda olanlar üçündür.
Belə ki, yeni Honda Civic innovativ texnologiyaları sayəsində 1.6L benzin mühərriki ilə gücü və yanacağa qənaəti eyni anda təklif edir. Xrom radiator barmaqlıqları, LED gündüz işıqları və kuzov rəngində qapı tutacaqları ilə dinamik eksteryer diqqət cəlb edir. Salonda isə çoxfunksional dəri sükan, 6.2 düymlük rəngli displey, qızdırılan ön oturacaqlar komfort; açılan şüşə lyuk və tutumlu yük yeri genişlik hiss bəxş edir.
Yeni Honda Civic və kampaniya şərtləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün Honda-nın Azərbaycandakı rəsmi distribüteri ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.