“Aztelekom” "İnci” şirkətini seçib
Azərbaycan Respublikası Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinin “Aztelekom” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti tərəfindən 16 may 2019-cu il tarixdə elan edilmiş "53 adda dəftərxana ləvazimatlarının satın alınması" ilə bağlı açıq tender proseduru üzrə iddaçılardan daxil olmuş təkliflərin qiymətləndirilməsi həyata keçirilmiş və tendirin qalibi "İnci Group of Companies" MMC müəyyən edilmişdir.
“Marja” MMC-nin bildirişinə istinadən xəbər verir ki, “Aztelekom” MMC ilə "İnci Group of Companies" MMC arasında 136 min 570,37 manat məbləğində 24 iyul 2019-cu il tarixli satınalma müqaviləsi imzalanmışdır.
Qeyd edək ki, 1995-ci ildən fəaliyyət göstərən "İnci” şirkəti dəftərxana, ofis ləvazimatları, məktəb ləvazimatları, mətbəx və ev alətləri, elektrik malları, elektronik əşyalar, təmizlik əşyaları, idman malları, hədiyyəlik əşyalar, uşaq aləmi, oyuncaqlar, mətbəə məhsulları, çap və poliqrafik xidmətlər, kompyuter və qurğular, ticarət avadanlıqları, bank və ofis avadanlıqları, təhlükəsizlik vasitələri təklif edir.
Topdan qiymətinə pərakəndə satışın mövcud olduğu "Ofisait" mağazalar şəbəkəsi "İnci" şirkətlər qrupuna məxsusdur.