10 gündə 2 mağaza – SAYI 30-U KEÇƏCƏK
“İrşad Electronics” mağazalarının sayı artırılır.
“Marja” xəbər verir ki, 10 yanvar tarixindən etibarən “İrşad Electronics” yenilənmiş “Sahil mağazası”nı müştərilərinin istifadəsinə təqdim edəcək.
“İrşad Electronics 2019-cu ildən başlayaraq xidmət şəbəkəsini genişləndirməklə yanaşı mağazaların interyer dizaynlarını da müasir standartlara uyğun yeniləyir. 5 yanvar 2020-ci il tarixində növbəti yeni Qəbələ mağazası artıq müştərilərin istifadəsinə verilmişdir.
Həyata keçirilən işlərin məqsədi müştərilərə göstərilən xidmət keyfiyyətinin səviyyəsini qaldırmaq və daha əlçatan olmaqdır.
Hazırda, Azərbaycanda 30 mağaza və təmir xidmət mərkəzi fəaliyyət göstərir ki, onlardan 21-i Bakıda, 1-i Masazırda, 1-i Xırdalanda, digərləri isə regionlarda yerləşir.
“50 hədiyyə” aksiyası
10 yanvar tarixində Sahil mağazasında həm nağd, həm də hissə-hissə ödəmə şərti ilə 200 manat məbləğində alış-veriş edən müştərilər dəyəri 1000 manatadək olan 50 hədiyyədən birini əldə edə biləcəklər.