Bu məhsullar 10 faiz ucuzlaşdı
Ofis dəftərxana məhsullarının satışı ilə məşğul olan “Ofisait” şirkəti hər zaman olduğu kimi yenə də müştərilərini sevindirməkdədir.
Şirkətin Marketinq şöbəsinin rəhbəri Elgün Namazlı “Marja”ya bildirdi ki, manatın dollar qarşısında sabitləşməsini nəzərə alan şirkət əksər məhsullarına 10%, aparıcı məhsullarda (kağız və kağız məhsullarında) isə xüsusi endirimlər tətbiq etmişdir.
“Həmçinin korporativ müştərilərə xüsusi endirimlər tətbiq olunmaqdadır. Və hal hazırda da dəyərli müştəriləriçün müəyyən hədiyyə və endirim aksiyaları planlaşdırırıq”, - Elgün Namazlı əlavə etdi.
Xatırladaq ki, siz “Ofisait” şirkətinin məhsullarını www.ofisait.com və həmçinin Bakı və Sumqayıt şəhərlərində fəaliyyət göstərən “Ofisait” mağazalar şəbəkəsindən əldə edə bilərsiniz. Əgər evinizdən və ya ofisinizdən çıxmadan almaq istədiyiniz məhsulların təcili ünvanınıza çatdırılmasını istəyirsinizsə o zaman heç düşünmədən veb saytımız və ya əlaqə vasitələrimiz vasitəsilə bizimlə əlaqə saxlayıb sifarişinizi edə bilərsiniz. Bakı və Sumqayıt şəhərinə məhsullarınız sifariş verdiyiniz vaxtdan 10 dəqiqədən – 1 iş gününə qədər çatıdırılacaqdır. Azərbaycanın regionlarına isə 1 iş günündən – 3 iş gününə qədər çatıdırılacaqdır.