Ən böyük “Optimal” açıldı
Ötən gün “Optimal” Xalqlar Dostluğu metro stansiyasının yaxınlığında yeni ən böyük mağazasının rəsmi açılış mərasimini keçirib.
Xalqlar Dostluğu mağazası 2500 kv. m sahəyə malikdir. Mağazanın 1-ci mərtəbəsində məişət texnikası və elektronika məhsulları, 2-ci mərtəbəsində məhşur türk mebel brendi Aldora təmsil olunub. 3-cü mərtəbədə isə yerli mebel məhsulları təklif olunur.
“Optimal” 1997-ci ildə fəaliyyətə başlayıb. Hazırda “Optimal” Azərbaycanın ən böyük məişət texnikası və elektronika mağazalar şəbəkələrindən biridir. Bakıda 27, bölgələrdə isə 18 mağaza müştərilərə xidmət göstərir. Optimal yalnız Bosch, Samsung, Vestel, Carrier, Simfer, Karcher, Singer kimi dünya brendləri ilə əməkdaşlıq edir. “Optimal” şirkəti bütün məhsullara 3 ilədək zəmanət, pulsuz çatdırılma və quraşdırılma təklif edir.
QARŞISINA YENİ HƏDƏFLƏR QOYUB
“Optimal” şirkəti dünyanın qabaqcıl elektronika(mobil telefon, tv və s.) və mebel brendləri ilə yeni əməkdaşlıqlara başlayıb. Bu sahədə də Optimal bazarda xüsusi hədəfləri qarşısına qoyub. Artıq bundan sonra Optimal mağazalarında daha geniş çeşiddə mobil telefon, televizor və digər elektronika məhsullarını çox sərfəli şərtlər və qiymətlərlə əldə etmək mümkün olacaq.