407 günə 300 market açdı - Azərbaycanda
"Topdan qiymətinə pərakəndə satış" şüarı ilə fəaliyyət göstərən OBA marketlər şəbəkəsinin filiallarının sayı sürətlə artır.
“Marja” xəbər verir ki, OBA marketlər şəbəkəsinin sayca 300-cü filialı fəaliyyətə başlamışdır. 300-cü market Qaradağ rayonu, Müşviqabad qəsəbəsi, Yeni Yaşayış massivi 2B ünvanında istifadəyə verilib.
“Əhatə dairəsimizi daim genişləndirmək əsas məqsədlərimizdən biridir və biz hal-hazırda təkcə Bakı və ətraf əraziləri, Xırdalan və Sumqayıt şəhərləri deyil, eləcə də Lənkəran, Masallı, Cəlilabad, Astara, Biləsuvar, Neftçala və Salyanda fəaliyyət göstəririk və yaxın zamanda Gəncə, Tovuz, Şəmkir və Ağstafada yeni filiallarımız fəaliyyətə başlayacaq”,- şəbəkənin məlumatında deyilir.
İlk OBA market 11.03.2016-cı il tarixində, 300-cü OBA marketi isə 407 gün sonra (22.04.2017) istifadəyə verilib. Qısası, hər 32,5 saatda bir "OBA" marketi açılıb.